![](https://static.wixstatic.com/media/d67dc8_2d8114c6cff046a88c0b0e6d8985a046~mv2.png/v1/fill/w_49,h_28,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/d67dc8_2d8114c6cff046a88c0b0e6d8985a046~mv2.png)
3η Τροποποίηση/παράταση της πρόσκλησης για τη Δράσης «“Ενίσχυση Μικρών και Πολύ Μικρών Επιχειρήσεων που επλήγησαν από την πανδημία Covid-19 στην Περιφέρεια Πελοποννήσου”»
3η Τροποποίηση της πρόσκλησης υποβολής προτάσεων για τη δράση 3.a.4 “ΕνίσχυσηΜικρών και Πολύ Μικρών Επιχειρήσεων που επλήγησαν από την πανδημία Covid-19 στην ΠεριφέρειαΠελοποννήσου” στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ 2014-2020»
Εξαιτίας του μεγάλου ενδιαφέροντος όσον αφορά τη δράση «Ενίσχυση Μικρών και πολύ Μικρών Επιχειρήσεων που επλήγησαν από την Covid-19 στην Περιφέρεια Πελοποννήσου» στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Πελοπόννησος 2014- 2020» , η Περιφέρεια Πελοποννήσου , αποφάσισε την παράταση της καταληκτικής ημερομηνίας υποβολής αιτήσεων, έως και την 15-12-2020 (ώρα 15:00).
Δείτε την απόφαση αναλυτικά: